UR & KLOCKOR / Golvur / Golvur 4934308
nr 493 4308
Golvur
urtavlan sign. Henry Jones in the Temple(London 1600-talets andra hälft) Fodral, 1700-tal, bemålat, kinesiserande dekor, höjd: 245
Utrop:
15.000 kr
Såld:
30.100 kr
måndag 29 oktober 2007
26.300 kr
15.500 kr
17.500 kr
19.000 kr
20.000 kr
21.000 kr
22.000 kr
23.000 kr
24.000 kr
25.000 kr
25.500 kr
30.000 kr